Proč já sama věřím v koučování?

Koučování mám vyzkoušené sama na sobě a vím, že mě samotné koučování skvěle fungovalo a funguje. Koučování mi pomáhá a dobře slouží.

Vyřešila jsem si své těžké životní situace, posunula jsem se dopředu a vykročila jsem na mou novou cestu životem. Našla jsem svou vyrovnanost, spokojenost, naplnění a klid. Vím, co chci a jak si zatím jít a které kroky udělat.

Dovolila jsem si vylézt ven ze své „krabičky s nápisem – musíš, měla bys, neměla bys“. Rozhlédla jsem se a konečně si uvědomila, že možné je vše. Stačí chtít a věřit ve svůj potenciál, který máme každý uvnitř sebe.

Vidím a prožívám výsledky vlastního koučování. Vidím, jak někteří moji klienti dělají během několika týdnů až měsíců pokroky, které předtím nedokázali učinit za několik let. Přitom stačilo tak málo – správně se zeptat, postrčit je, dodat jim víru a povzbudit je, pomoci jim otevřít nové dveře, pomoci jim nahlédnout do možností, které sami nevidí. Cítím jejich vděčnost a především spokojenost s tím, co sami dokázali.

V neposlední řadě se mi samotný koučovací přístup moc líbí a plně se mnou souzní. Je skvělé být v partnerské roli a pomáhat druhému hledat odpovědi v sobě a pomáhat kráčet vlastní cestou.

Pracuji profesionálně

Jsem Akreditovaný profesionální kouč s akreditací MŠMT ČR a ICF.
ICF je mezinárodní federace koučů – dnes nejrespektovanější organizace v koučovací profesi po celém světě. 

Ve svém vzdělávání a rozvoji stále pokračuji, abych svým klientům mohla nabízet co nejlepší služby.

V květnu a červnu 2017 jsem prošla výcvikem facilitativní mediace u Asociace Mediátorů ČR.

Chcete to také vyzkoušet?
Domluvme si nezávaznou schůzku

Chci číst Jitku

Novinky, články, inspirace...

(žádný spam, váš e-mail budu chránit jako oko v hlavě)